הצג מפה גדולה יותר

דף הבית - צימרים

חילופי דירות

אטרקציות

מסעדות

סינון תוצאות חיפוש

חיפוש לפי נושא

קפה בגינה

 על המקום
'קפה בגינה' נמצאת בשכונת בקעה בבית אבן מרהיב והסטורי
עם גינה גדולה, עתיקה ומטופחת עם הקפדה על שמירת הצביון העתיק. בכל רגע ניתן להרגיש את האווירה הנובעת מהמקום - אפשר להירגע ולבחור במקום הישיבה מתחת לעץ הרימון, האורן או הברוש. ניתן לבחור בקירוי הזכוכית הממוזג, המשקיף לגינה - גינה שאירחה סופרים ואנשי רוח. ניתן להזמין חדר לאירועים פרטיים. ברחוב חנייה בשפע. במקום אינטרנט אלחוטי.

על הבעלים
רוני אלה בעל המסעדה בן 46. מגיל שנה היה חשוף לריחות המסעדה של אמא נעמי אשר במשך עשרות שנים, הייתה הבעלים של אחת המסעדות הראשונות בירושלים. ב-1988 פתח רוני עם אימו את 'מסעדונת' - מסעדה כורדית עם מאכלים ביתיים אשר זכתה להצלחה רבה. במקביל הפעיל רוני את מסעדת 'ניס' אשר התמחתה בשילוב של אוכל צרפתי ואוכל כורדי. מאז 1997, עם הולדת בנו הראשון, פתח את 'קפה בגינה' ביחד עם רעייתו עדי אשר הגיעה מתחום האומנות (תיאטרון הבובות). רוני, עוסק ומתמחה במשך עשרות שנים בענייני אוכל - ההקפדה על איכות וטריות בנפשו. במשך 12 שנים רצופות ערך ביחד עם סינמטק ירושלים אירועי אירוח ופתיחה רבים ושונים, לגדולי הבמאים והמפיקים: בניני (החיים יפים), רוברט דה נירו, רומן פולנסקי, המוסיקאים זקיר חוסיין וג'ון מקלפלין ורבים אחרים. הגינה המפורסמת אירחה גם ארועים פרטיים כמסיבות, בריתות וחתונות.

על התפריט
התפריט נבנה משילובים של אוכל צרפתי כמו מרק בצל עשוי מחמאה ויין, קישים עשויים מבצק פריך חמאה וגבינות צאן וירקות טריים, וכן מהממולאים הכורדיים. את הכל אנו מכינים במקום. הידע של הכנת העוגות נרכש בהכשרה בקורדון בלו ומוכן כיום על ידי קונדיטור הבית.

 

 

לאתר הבית : http://www.rol.co.il/sites/garden-cafe/

 

 

אטרקציות

מסעדות